dowolna

Domy z tarasem Niemcz - Lista ogłoszeń najmu i sprzedaży

37 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

37 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopernika

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 099 000 zł203 m² 5 413,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:879 m²

House Team Nieruchomości & Finanse ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 165,50 m2 w cichej i spokojnej części Niemcza pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

9 500 zł290 m² 32,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 221 m²

Zapraszam do wynajmu luksusowego domu w Niemczu. Piętrowy dom o powierzchni 290m2 jest położny na działce o powierzchni ok. 1220m2. Na parterze do dyspozycji najemców oferuje nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

878 000 zł144 m² 6 097,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Makler poleca nieruchomość W bardzo dobrej lokalizacji! Do sprzedania do typu bliźniak w miejscowości Niemcz bardzo dobra lokalizacja , komunikacja miejska, przedszkola, szkoła, przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 750 000 zł260 m² 6 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:571 m²

Biuro Makler poleca bardzo klimatyczny dom w Niemczu, dom składa się z 5 pokoi w tym 4 pokoje na parterze Dom oddano do użytku w 2020r, zbudowano w oparciu o projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł110 m² 10 454,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania/domu? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

878 000 zł145 m² 6 055,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 750 000 zł261 m² 6 704,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:571 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

879 000 zł144 m² 6 104,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kolonijna

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 050 000 zł111 m² 9 442,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Jeśli nie masz czasu na budowę i cenisz sobie wysoki standard , ta oferta jest dla Ciebie! Już w lipcu możesz cieszyć się spełnionym marzeniem o posiadaniu własnego domu. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł112 m² 10 313,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 350 000 zł190 m² 7 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Osiedle domów jednorodzinnych wolnostojących - 190 m2 o podwyższonym standardzie energetycznym Ofertą sprzedaży jest Dom o powierzchni całkowitej 190 m2 wybudowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł107 m² 10 747,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Jedyne takie miejsce okolice bydgoszczy niemcz Osiedle domów jednorodzinnych lub apartamentów o wyjątkowej stylizacji. Miejsce ceniące dla osób wygodę i luksus. Na osiedlu znajdują się domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 495 000 zł277 m² 5 397,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 490 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą domu piętrowego i podpiwniczonego, położonego w spokojnej i cichej części miejscowości Niemcz. Nieruchomość gruntowa jest zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 290 000 zł130 m² 9 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:379 m²

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! niemcz Zapraszam do obejrzenia wyjątkowego domu, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jaremy

Niemcz,kujawsko-pomorskie

985 000 zł153 m² 6 437,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:367 m²

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży trzech nowych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Każdy z nich posiada unikalne cechy i jest doskonałym wyborem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 025 000 zł112 m² 9 143,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom D1 Sprzedawany dom posiada 5 pokoi oraz 112,10 m2. Jest to luksusowy projekt w bardzo przystępnej cenie z licznymi udogodnieniami, których trudno szukać w innych projektach - swoista.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

999 000 zł193 m² 5 178,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:397 m²

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia ofertę domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej (segment środkowy), w samym centrum Niemcza. Dom dwukondygnacyjny z garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Galileusza

Niemcz,kujawsko-pomorskie

2 000 000 zł312 m² 6 410,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 138 m²

NA sprzedaż Wyjątkowy podmiejski dom w stylu angielskim, z dużym tarasem i dwoma werandami. Powierzchnia: 312m2 Powierzchnia działki: 1138m2 Dom w trakcie budowy, doprowadzony zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 050 000 zł125 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro makler poleca serdecznie! Obniżka ceny! Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesny dom typu bliźniak w spokojnej części Niemcza pod lasem, wykończony pod klucz. Rodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Orzeszkowej

Niemcz,kujawsko-pomorskie

7 500 zł170 m² 44,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:793 m²

NA wynajem Komfortowy, wolnostojący dom w Niemczu pod Bydgoszczą. Na powierzchnie użytkową 170m2 składają się: na parterze: salon, pokój, łazienka, kuchnia, spiżarnia, pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tęczowa

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 249 000 zł162 m² 7 709,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:525 m²

Ekskluzywne domy typu bliźniak ul. Tęczowa , niemcz, centrum doskonała lokalizacja! Eleganckie domy dwurodzinne, należący do kolekcji: wille i rezydencje usytuowane w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł124 m² 9 274,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro makler poleca serdecznie! Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesny dom typu bliźniak w spokojnej części Niemcza pod lasem, wykończony pod klucz. Rodzinna przestrzeń dzienna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

850 000 zł330 m² 2 571,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 222 m²

Nowa cena! hit! Do sprzedaży dom w Niemczu. Posiada on wiele zalet, które sprawiają, że jest to idealne miejsce dla osób poszukujących przestronnego i komfortowego miejsca do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 299 000 zł170 m² 7 641,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Dom w zabudowie szeregowej-skrajny szereg w Niemczu,Makler poleca! Dom położony w doskonałej lokalizacji o wielu walorach użytkowych usytuowany w centralnej części Niemcza na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kolonijna

Niemcz,kujawsko-pomorskie

990 000 zł129 m² 7 650,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu dwukondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim w urokliwym miejscu w miejscowości Niemcz pod Bydgoszczą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 199 000 zł124 m² 9 667,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

3 700 000 zł478 m² 7 740,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 021 m²

Oferujemy do kupna piękny dom jednorodzinny, dwukondygnacyjny , niepodpiwniczony o powierzchni 239 m2 na działce o powierzchni 10021 m2. Na działce pobudowano też nowoczesny budynek stajni (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 250 000 zł141 m² 8 865,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Działka: powierzchnia działki wynosi 464 m2 i rozkłada się w kształcie prostokąta. Teren działki jest zagospodarowany, ogrodzony - z wykorzystaniem paneli ogrodzeniowych stalowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 291 000 zł172 m² 7 505,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Skrajny szereg w Niemczu,Makler poleca! Dom położony w doskonałej lokalizacji o wielu walorach użytkowych usytuowany w centralnej części Niemcza na działce,pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

789 000 zł129 m² 6 130,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:403 m²

Na sprzedaż atrakcyjne nowo budowane domy w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Niemcza. Oferujemy n a sprzedaż nowo budowane domy w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 297 000 zł170 m² 7 629,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Atrakcyjny dom-szereg skrajny w Niemczu z roku 2007 Biuro Makler Poleca! Dom położony w doskonałej lokalizacji o wielu walorach użytkowych usytuowany w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 299 000 zł171 m² 7 596,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Biuro makler poleca atrakcyjny dom-szereg skrajny z roku 2007 Dom położony w doskonałej lokalizacji o wielu walorach użytkowych usytuowany w centralnej części Niemcza na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

739 000 zł129 m² 5 742,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:358 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne nowo budowane domy w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Niemcza. N a sprzedaż nowo budowane domy w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 765 000 zł228 m² 7 741,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 039 m²

Premium Nieruchomości oferują nowoczesny dom piętrowy , zlokalizowany w na pograniczu Osielska i Niemcza do zamieszkania bez żadnych nakładów finansowych. Dom o pow.228m2 usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

3 500 000 zł270 m² 12 963 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż atrakcyjny komfortowy, nietuzinkowy i solidnie zbudowany dom , w doskonałej lokalizacji w Niemczu Oferujemy na sprzedaż nowy, piękny i funkcjonalny dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 250 000 zł140 m² 8 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

Tylko W naszym biurze! Luksusowy Dom-Bydgoszcz Niemcz Nieruchomość położona w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych. W pobliżu mieszczą się lasy,ścieżki rowerowe oraz tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

999 000 zł184 m² 5 429,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 078 m²

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 184 m2, w tym garaż - 40 m2,na działce o pow. 1.078 m2, w bardzo dobrej lokalizacji blisko przystanku autobusowego, sklepu, Parku Leśnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

699 000 zł127 m² 5 512,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Dom w stanie deweloperskim, w zabudowie bliźniaczej, położony w centrum Niemcza. Planowany termin odbioru: czerwiec 2022! Wymarzone miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 175 000 zł184 m² 6 385,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 078 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

490 000 zł250 m² 1 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:967 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej około 200m2 położony na działce o metrażu 967m2, przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny. Na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

950 000 zł320 m² 2 968,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowa niższa cena! Bardzo ładny dom w super lokalizacji w enklawie nowoczesnych rezydencji.Parter duży przestronny hall i salon, kuchnia z jadalnia oraz wyposażony barek.Na piętrze 3.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij