dowolna

Mieszkania umeblowane Niemcz - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Niemcz,kujawsko-pomorskie

749 000 zł92,13 m² 8 129,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia na sprzedaż wyjątkowy apartament - unikatowy pod względem lokalizacji, jak i stylowo zaprojektowanego wnętrza. Nieruchomość znajduje w Niemczu.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

675 000 zł42 m² 16 071,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe, luksusowe mieszkanie 42,64 m z dużą loggią - Niemcz k. Bydgoszczy Cena: 675 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest jedyna obecnie dostępna oferta mieszkania w Niemczu , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

610 700 zł76,35 m² 7 998,69 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy lokal dwupoziomowy, łączący funkcję mieszkalną z biurową. Rozwiązanie idealne dla przedsiębiorców, wolnych zawodów oraz osób ceniących separację przestrzeni życiowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

749 000 zł92 m² 8 478,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Apartament ponad 92 m na pierwszym piętrze kameralnego budynku z 2009 roku, położonego na zamkniętym, ogrodzonym terenie. To propozycja dla osób, które cenią prywatność, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Niemcz,kujawsko-pomorskie

7 300 zł166 m² 43,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Apartament 166 m2 do wynajęcia - Niemcz k. Bydgoszczy, sąsiedztwo Ogrodu Botanicznego. Dla wymagających klientów - komfort, przestrzeń i natura w najlepszym wydaniu Do wynajęcia wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym

Niemcz,kujawsko-pomorskie

779 000 zł92,50 m² 8 421,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego apartamentu, zlokalizowanego w prestiżowej i bardzo cenionej lokalizacji Osiedle Stylowe w Niemczu, przy ul. Stefana.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

849 000 zł106,40 m² 7 979,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament, położony w centralnej części Niemcza! Mieszkanie wyróżnia się przemyślanym rozkładem i wysokiej jakości wykończeniem, a także dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

779 000 zł94,43 m² 8 249,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Elegancki apartament 94m2 w Niemczu - komfort, przestrzeń i spokój. Na sprzedaż wyjątkowy przestronny apartament o powierzchni ok 92m2, położony na 2 piętrze kameralnego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Niemcz,kujawsko-pomorskie

720 000 zł92 m² 7 826,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Luksusowy apartament w kameralnym budynku idealna alternatywa dla domu wolnostojącego! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży apartamentu o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

779 000 zł92,20 m² 8 449,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone na I piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2009 roku w prestiżowej i spokojnej części Niemcza. Komfortowa przestrzeń i funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żeromskiego

Niemcz,kujawsko-pomorskie

779 000 zł92 m² 8 467,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3-pokojowy apartament 92 m | Balkon | Garaż | Niemcz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 92 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

779 001 zł92 m² 8 448,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

779 000 zł92 m² 8 449,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie położone na I piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2009 roku w prestiżowej i spokojnej części Niemcza. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

849 000 zł106 m² 7 979,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Nowoczesn y i przestronny apartament o powierzchni 106,5m2, znajdujący się w czterorodzinnym, nowoczesnym budynku z 2007 roku w spokojnej okolicy Niemcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Adama Mickiewicza

Niemcz,kujawsko-pomorskie

849 000 zł110 m² 7 718,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronny, 4-pokojowy apartament o powierzchni 110 m , położony w kameralnym, budynku w Niemczu. To propozycja dla osób, które szukają komfortu domu w formie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reymonta

Niemcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł43 m² 58,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe mieszkanie z garażem w bloku wielorodzinnym przy ul. Reymonta, niemcz gm. Osielsko. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. Składa się z salonu z aneksem 22,35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

750 000 zł65 m² 11 561,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze! Przestronne trzy-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w budynku z 2018 roku w podbydgoskim Niemczu. Gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Niemcz,kujawsko-pomorskie

790 000 zł93 m² 8 519,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 4 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - "osiedle Stylowe" w Niemczu koło Bydgoszczy. Cena ofertowa obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Niemcz,kujawsko-pomorskie

2 300 zł72 m² 32,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w naszym biurze. Do zaoferowania posiadamy komfortowe 3 pokoje o powierzchni użytkowej 71,5 m2 , położone na 2 piętrze przy ul. Elizy Orzeszkowej w Niemczu. Wolne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

859 000 zł69 m² 12 377,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w Niemczu - idealne dla pary lub rodziny! Wyłącznie tu - nie szukaj dalej. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Olszynki

Niemcz,kujawsko-pomorskie

689 000 zł79 m² 8 703,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w stylu loftowym w kameralnej lokalizacji - Osiedle Olszynki w Niemczu. Tylko kilka minut jazdy autem do centrum Bydgoszczy. Wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

415 000 zł45 m² 9 246,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zakupu nietuzinkowego mieszkania w nowym budownictwie w Niemczu. Nieruchomość znajduje się na osiedlu harmonia na terenie zamkniętym w samym centrum. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

740 000 zł64 m² 11 508,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Tylko W naszym biurze! Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowy apartament znajdujący się na 1-piętrze o powierzchni 64,30mkw zlokalizowany w miejscowości Niemcz Gmina Osielsko Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orzeszkowej

Niemcz,kujawsko-pomorskie

3 800 zł72 m² 53,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Niemcz,kujawsko-pomorskie

489 000 zł50 m² 9 780 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż komfortowe mieszkanie z antresolą w Niemczu - w pełni wyposażone! Na sprzedaż wyjątkowe, przytulne mieszkanie o powierzchni 46 m + 4 m powierzchni garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rozgwiazdy

Niemcz,kujawsko-pomorskie

3 500 zł62 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia pięknie urządzonego mieszkania na ulicy Rozgwiazdy w Niemczu (wjazd od ulicy Kolonijnej ) Mieszkanie zostało właśnie oddane do użytkowania. Lokal w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Aleja Adama Mickiewicza

Niemcz,kujawsko-pomorskie

749 000 zł111 m² 6 728,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Pilnie Sprzedam! Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży piętrowego, czteropokojowego mieszkania (2 salony, sypialnia i gabinet), położonego na drugim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

489 000 zł50 m² 9 780 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie w Niemczu, które zachwyca zarówno funkcjonalnością, jak i estetyką. Opis Nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

749 000 zł92 m² 8 128,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą. Nie zwlekaj i zainwestuj w przyszłość swoją lub Twojej rodziny! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olszynki

Niemcz,kujawsko-pomorskie

695 000 zł82 m² 8 475,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tylko U nas! W ofercie sprzedaży apartament Z antresolą o powierzchni 82mkw na osiedlu Olszynki w Niemczu gmina.Osielsko Mieszkanie składa się z: DOŁ ok. 50mkw: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

969 000 zł112 m² 8 651,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż apartament 110 m , znajdujący się w czterorodzinnym, nowoczesnym b udynku w spokojnej okolicy Niemcza. Teren na którym znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

549 000 zł76 m² 7 271,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Eleganckie Mieszkanie w Prestiżowym Niemczu - Blisko Bydgoszczy Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania o powierzchni użytkowej 73,15 m , położonego w urokliwym Niemczu, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Adama Mickiewicza

Niemcz,kujawsko-pomorskie

3 500 zł120 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w otoczeniu zieleni 120 m2, 1 salon + 3 sypialnie + pomieszczenie gospodarcze (garaż) + 2 balkony, w miejscowości Niemcz w Gminie Osielsko. Blisko do Myślęcinka, 15 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

969 000 zł112 m² 8 613,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Olszynki

Niemcz,kujawsko-pomorskie

650 000 zł62 m² 10 483,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W ofercie sprzedaży mieszkanie o powierzchni użytkowej 62mkw w Niemczu gmina Osielsko Lokal składa się z: - salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon 25m2 - pokój 12,5m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

980 000 zł112 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Niemcz,kujawsko-pomorskie

649 000 zł55 m² 11 729,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia ofertę apartamentu w nowej inwestycji oasis zlokalizowanej w Niemczu obok Bydgoszczy. Lokalizacja i architektura tego osiedla znajduje się.