dowolna

Mieszkania z prawem własności Niemcz - Lista ofert

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

182 000 zł26 m² 7 098,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowo zaprojektowane mieszkanie - o powierzchni około 25,64 m2 w nowej inwestycji i cenionej lokalizacji : w podbydgoskim Niemczu. Mieszkanie położone na parterze ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł51 m² 6 171,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta z rynku pierwotnego. Na sprzedaż komfortowo zaprojektowane mieszkanie - o powierzchni około 51,04m2 , z ogródkiem (55m2), w nowej inwestycji i cenionej lokalizacji :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

390 000 zł90 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Sprzedamy mieszkanie 4(jeden pokój na antresoli)pokojowe z aneksem kuchennym, tarasem w stanie deweloperskim, na osiedlu Arkadia 2 w Niemczu. Powierzchnia mieszkanie po podłodze to ok 90 m2,.