dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Niemcz - Lista ofert

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

434 900 zł45 m² 9 709,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Jeśli marzysz O własnym mieszkaniu położonym na terenie zamkniętym W nowoczesnym budownictwie na kameralnym osiedlu koniecznie zapoznaj się Z tą ofertą! Nieruchomość jest usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

489 000 zł50 m² 9 780 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż komfortowe mieszkanie z antresolą w Niemczu - w pełni wyposażone! Na sprzedaż wyjątkowe, przytulne mieszkanie o powierzchni 46 m + 4 m powierzchni garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

435 000 zł45 m² 9 692,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olszynki

Niemcz,kujawsko-pomorskie

695 000 zł82 m² 8 475,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tylko U nas! W ofercie sprzedaży apartament Z antresolą o powierzchni 82mkw na osiedlu Olszynki w Niemczu gmina.Osielsko Mieszkanie składa się z: DOŁ ok. 50mkw: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

549 000 zł76 m² 7 271,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Eleganckie Mieszkanie w Prestiżowym Niemczu - Blisko Bydgoszczy Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania o powierzchni użytkowej 73,15 m , położonego w urokliwym Niemczu, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Adama Mickiewicza

Niemcz,kujawsko-pomorskie

3 500 zł120 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w otoczeniu zieleni 120 m2, 1 salon + 3 sypialnie + pomieszczenie gospodarcze (garaż) + 2 balkony, w miejscowości Niemcz w Gminie Osielsko. Blisko do Myślęcinka, 15 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Olszynki

Niemcz,kujawsko-pomorskie

650 000 zł62 m² 10 483,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W ofercie sprzedaży mieszkanie o powierzchni użytkowej 62mkw w Niemczu gmina Osielsko Lokal składa się z: - salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon 25m2 - pokój 12,5m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

529 000 zł59 m² 8 966,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Makler poleca Mieszkanie na Osiedlu Olszynki w Niemczu. Nowa cena Powierzchnia 59 m2,składa się z 3 pokoi,kuchni i łazienki,dodatkowo miejsce postojowe w cenie 20 tys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Widoki

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy apartament w Niemczu, na osiedlu Widoki. Usytuowany na pierwszym piętrze. Składa się z korytarza, sypialni, pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

800 000 zł77 m² 10 408,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Chcesz mieszkać w kameralnej inwestycji, w pobliżu terenów zielonych i z dala od zgiełku miasta? Cenisz sobie wysokiej jakości wykończenie i dbałość o szczczegóły? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

619 000 zł82 m² 7 548,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferta na sprzedaż. Piękne, słoneczne mieszkanie- całe 82 m2 w Niemczu. Mieszkanie składa się z bardzo funkcjonalnego rozkładu pomieszczeń: 3 pokoi/sypialni lub 2 pokoje i gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

619 000 zł81 m² 7 640,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na skraju .! Niemcz to miejscowość blisko Bydgoszczy, a na dodatek w ciszy i spokoju możesz zamieszkać blisko natury. Okolice Leśnego Parku Myślęcinek to możliwość spacerów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł58 m² 8 603,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzypokojowy apartament (61 m2 z komórką lokatorską) na I piętrze w nowoczesnym budynku z windą z 2020 roku w Niemczu. Zakup bez podatku pcc 2%. Wnętrze to wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł35 m² 9 685,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dwupokojowy apartament (35 m2 z komórką lokatorską) na I piętrze w nowoczesnym budynku z windą z 2020 roku w Niemczu. Zakup bez podatku pcc 2%. Wnętrze to wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

465 000 zł69 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli poszukujesz własnego mieszkania poza miastem, w świetnej cenie.to mamy dla Ciebie idealną propozycję! Biała Posesja Nieruchomości z przyjemnością prezentuje ofertę pięknego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mrossa

Niemcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł52 m² 6 711,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Opis mieszkania: przedstawiam Państwu wyjątkowy apartament w idealnym stanie o pow. 52 m2 (liczone po podłodze), zlokalizowany w samym centrum Niemcza nieopodal Bydgoszczy. Dokładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł91 m² 4 920,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowo zaprojektowane mieszkanie - o powierzchni około 91,25m2 , z balkonem , w nowej inwestycji i cenionej lokalizacji : w podbydgoskim Niemczu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

182 000 zł26 m² 7 098,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowo zaprojektowane mieszkanie - o powierzchni około 25,64 m2 w nowej inwestycji i cenionej lokalizacji : w podbydgoskim Niemczu. Mieszkanie położone na parterze ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł51 m² 6 171,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta z rynku pierwotnego. Na sprzedaż komfortowo zaprojektowane mieszkanie - o powierzchni około 51,04m2 , z ogródkiem (55m2), w nowej inwestycji i cenionej lokalizacji :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

459 000 zł98 m² 4 683,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowy apartament W niemczu Przedmiotem sprzedaży jest komfortowy apartament o powierzchni całkowitej 98m2 z dwoma miejscami parkingowymi w podziemnej hali garażowej zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

469 000 zł110 m² 4 263,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Pięknie zaaranżowany dwupoziomowy apartament w prestiżowej lokalizacji. Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 110m, po podłodze aż 135m ze względu na skosy na drugim poziomie. Na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

390 000 zł90 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Sprzedamy mieszkanie 4(jeden pokój na antresoli)pokojowe z aneksem kuchennym, tarasem w stanie deweloperskim, na osiedlu Arkadia 2 w Niemczu. Powierzchnia mieszkanie po podłodze to ok 90 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

395 000 zł116 m² 3 405 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Super cena! Nieruchomość w cichej i spokojnej lokalizacji. Bardzo komfortowe dwupoziomowe mieszkanie w Niemczu na 2 piętrze. Na pierwszej kondygnacji narożna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

420 000 zł116 m² 3 620 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł116 m² 3 879 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

499 999 zł116 m² 4 310 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Bardzo komfortowe dwupoziomowe mieszkanie w Niemczu na 2 piętrze. Na pierwszej kondygnacji narożna kuchnia, łazienka i salon z jadalnia. Na podłogach kafle i na ścianach gładzie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach