Mieszkanie, ul. Kolonijna

Kolonijna, Niemcz, kujawsko-pomorskie

  • 846 000 zł
  • 97,40 m²
  • 8 685,83 zł/m²

Zdjęcie

Patrycja Korzeni...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Kolonijna

Kolonijna, Niemcz, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

846 000 zł

97,40 m²

8 685,83 zł/m²

Mieszkanie, ul. Kolonijna

Zaktualizowane: 20 maja 2026

846 000 zł 97,40 m² 8 685,83 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
1/1
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2024
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

1/1

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2024

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 846 000 zł (8 685,83 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania Niemcz)
  • Charakterystyka mieszkania: 97,40 m², 3 pokoje; stan: do wykończenia
  • Budynek: rok budowy: 2024
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/1
  • Media: Internet, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: monitoring/kamery, ochrona
  • Źródło: biuro nieruchomości: Simple, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 6035/14150/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Masz już dość kompromisów, hałasów zza ściany i wiecznie rosnących czynszów?

Czas przenieść się tam, gdzie luksus spotyka święty spokój. Na zamkniętym i monitorowanym osiedlu Garden & Villa w Niemczu czeka na Ciebie gotowy, dwupoziomowy dom (budynek A13, lokal 2) o powierzchni 97,2 m².

To idealnie skrojona przestrzeń, która daje pełną niezależność i komfort, jakiego nie zaznasz w żadnym bloku. (...)

Agent

Patrycja Korzeniewska

577 707...

577 707 061

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

577 707...

577 707 061

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy