dowolna

Nieruchomości Niemcz - Oferty sprzedaży nieruchomości

117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

117 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

637 936 zł61 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz nowego developerskiego mieszkania/domu? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żeromskiego

Niemcz,kujawsko-pomorskie

779 000 zł92 m² 8 467,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3-pokojowy apartament 92 m | Balkon | Garaż | Niemcz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 92 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

597 809 zł56 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Reymonta

Niemcz,kujawsko-pomorskie

594 898 zł54 m² 11 020,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w Niemczu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Reymonta

Niemcz,kujawsko-pomorskie

710 173 zł65 m² 10 959,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 64,8m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w Niemczu. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

522 165 zł50 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

999 000 zł51 m² 19 704,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy w prestiżowej lokalizacji Npark Niemcz Oferujemy na sprzedaż nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 50,7 m , zlokalizowany w popularnym parku handlowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Orzeszkowej

Niemcz,kujawsko-pomorskie

806 715 zł77 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 76,83m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w Niemczu. Mieszkanie znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Reymonta

Niemcz,kujawsko-pomorskie

536 005 zł48 m² 11 284,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w Niemczu. Mieszkanie znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

849 000 zł106 m² 7 979,32 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Novator centrum nieruchomości poleca wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w sercu znanej i lubianej miejscowości Niemcz. To doskonała propozycja dla tych, którzy cenią sobie spokój, ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

945 000 zł109 m² 8 669,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania/domu? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

885 000 zł95 m² 9 325,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

999 000 zł129 m² 7 744,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu ? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł138 m² 7 958,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Niemcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł885 m² 337,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 885m2 w miejscowości Niemcz. Działka oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania terenu jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

779 001 zł92 m² 8 448,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone na I piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2009 roku w prestiżowej i spokojnej części Niemcza. Komfortowa przestrzeń i funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

806 715 zł77 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 4-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 76,83 m2 Cena katalogowa: 806 715,00 zł -> 0% prowizji 0% podatku pcc <- Prezentowane mieszkanie o powierzchni 76,83 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

451 300 zł39 m² 11 700,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 38,57 m2 Cena katalogowa: 451 000,00 zł -> 0% prowizji 0% podatku pcc <- Prezentowane mieszkanie o powierzchni 38,57 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 700 000 zł145 m² 11 724,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:920 m²

Makler poleca Na sprzedaż nowoczesny i energooszczędny dom jednorodzinny położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Niemcz , w pobliżu Bydgoszcz. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

945 000 zł109 m² 8 669,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 700 000 zł145 m² 11 724,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:920 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 149 900 zł110 m² 10 453,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Niemcz,kujawsko-pomorskie

650 000 zł82 m² 7 943,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukają Państwo przestronnego mieszkania z antresolą, które pozwoli zrealizować niepowtarzalną aranżację, a przy tym zachwyci funkcjonalnością i stylem? Ta nieruchomość to strzał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

779 000 zł92 m² 8 449,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie położone na I piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2009 roku w prestiżowej i spokojnej części Niemcza. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł138 m² 7 958,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

999 000 zł129 m² 7 744,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

849 000 zł106 m² 7 979,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Nowoczesn y i przestronny apartament o powierzchni 106,5m2, znajdujący się w czterorodzinnym, nowoczesnym budynku z 2007 roku w spokojnej okolicy Niemcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

885 000 zł95 m² 9 325,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Niemcz,kujawsko-pomorskie

779 000 zł92 m² 8 455,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3 pokojowego Apartamentu, położonego w świetnej lokalizacji "osiedle Stylowe" w Niemczu koło Bydgoszczy przy ulicy Stefana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 890 000 zł270 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 164 m²

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej - 270 m2, położony w spokojnej dzielnicy Niemcza , gm. Osielsko. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Niemcz,kujawsko-pomorskie

2 399 000 zł232 m² 10 340,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 081 m²

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości! W skrócie Na sprzedaż prezentujemy Dom jednorodzinny z budynkiem handlowo - usługowym. Dom w atrakcyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 050 000 zł146 m² 7 191,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 373 m²

Dom położony na pięknie zagospodarowanej dużej działce w miejscowości Niemcz .Dojazd drogą asfaltową. Na parterze duży salon z wyodrębnioną częścią wypoczynkową z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

995 000 zł109 m² 9 128,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krabowa

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 799 000 zł348 m² 5 169,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:801 m²

Oferta wyłącznie w naszym biurze Na sprzedaż prezentujemy nowoczesny dom jednorodzinny, o powierzchni użytkowej - 320 m2, położony w spokojnej i cichej okolicy Niemcza, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Adama Mickiewicza

Niemcz,kujawsko-pomorskie

849 000 zł110 m² 7 718,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronny, 4-pokojowy apartament o powierzchni 110 m , położony w kameralnym, budynku w Niemczu. To propozycja dla osób, które szukają komfortu domu w formie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

845 000 zł106 m² 7 941,73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

106 m komfortu W prestiżowej części niemcza Przestrzeń, światło i jakość, której się nie szuka ją się rozpoznaje. Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 149 900 zł110 m² 10 453,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł138 m² 7 958,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

491 490 zł1 143 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1143 m2 położona w centrum Niemcza, gm. Osielsko. Przedmiotem sprzedaży są 3 działki o łącznej powierzchni 1143 m2, objętych mpzp pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

999 000 zł129 m² 7 744,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł885 m² 337,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 885m2 położona w Niemczu, gm. Osielsko. Wymarzone miejsce dla osób poszukujących nieruchomości w otoczeniu zieleni, nowej zabudowy, z dala od.